BALLINA

RREGULLORJA ORARI I NDESHJEVE GALERIA NA KONTAKTONI

GRUPET E TURNIRIT ADEM JASHARI 2012

Nr. GRUPI A GRUPI B GRUPI C GRUPI D GRUPI E
1 VINI MALING og BYGG 7 ALBA FUTSAL 9 LAVDIMI 9 KOSOVALBANER.com 7 FORTUNA 9
2 HAMEZ JASHARI 7 LOKAJ RENHOLD 6 PRESHEVA 6 UTLENDINGS LANDSLAGET 6 TITANIC FC 4
3 RILINDJA 4 FIKSHAT 3 FRIGG 2 3 FRIGG 1 3 MAJORSTUEN 3
4 BESLIDHJA 0 BAD BOYS 0 BINGO BANDEN 0 HALDEN FUTSAL 0 BESA 1
       
Nr. GRUPI F GRUPI G GRUPI H
1 ALBAPRIDE 7 FUGGERN IF   HØNEFOSS  
2 DARDANIA 5 FIE- MITROVICA   KOSOVA SWEDEN  
3 ALBASTARS 4 MOSS   KOSOVA LIVS  
4 JØRDAL 0 SHQIPONJA   PRISHTINA  

 

ORARI I NDESHJEVE NE TURNIR

E SHTUNE - DITA E PARE -  GRUPI A-B

Nr. Koha Ekipi 1 Ekipi 2 Rezultati
1 09.00 VINI MALING og BYGG BESLIDHJA 3 - 0
2 09.15 ALBA FUTSAL LOKAJ RENHOLD 2 - 1
3 09.30 HAMEZ JASHARI RILINDJA 2 - 1
4 09.45 BAD BOYS FIKSHAT 0 - 3
5 10.00 BESLIDHJA HAMEZ JASHARI 0 - 3
6 10.15 FIKSHAT ALBA FUTSAL 0 - 4
7 10.30 RILINDJA VINI MALING og BYGG 1 - 1
8 10.45 LOKAJ RENHOLD BAD BOYS 3 - 0
9 11.00 BESLIDHJA RILINDJA 0 - 3
10 11.15 ALBA FUTSAL BAD BOYS 3 - 0
11 11.30 VINI MALING og BYGG HAMEZ JASHARI 3 - 0
12 11.45 FIKSHAT LOKAJ RENHOLD 0 - 4
E SHTUNE - DITA E PARE -  GRUPI C-D
14 12.00 BINGO BANDEN FRIGG 2 0 - 3
15 12.15 UTLENDINGSLANDLAGET KOSOVALBANER.com 2 - 3
16 12.30 LAVDIMI PRESHEVA 3 - 2
17 12.45 HALDEN FUTSAL FRIGG 1 0 - 3
18 13.00 LAVDIMI BINGO BANDEN 10 - 1
19 13.15 HALDEN FUTSAL UTLENDINGSLANDLAGET 0 - 2
20 13.30 PRESHEVA FRIGG 2 2 - 1
21 13.45 FRIGG 1 KOSOVALBANER.com 1 - 1
22 14.00 FRIGG 2 LAVDIMI 0 - 3
23 14.15 HALDEN FUTSAL KOSOVALBANER.com 1 - 2
24 14.30 PRESHEVA BINGO BANDEN 8 - 0
25 14.45 UTLENDINGSLANDLAGET FRIGG 1 1 - 0
E SHTUNE - DITA E PARE -  GRUPI E-F
27 15.30 TITANIC FC MAJORSTUEN 1 - 0
28 15.45 JØRDAL ALBAPRIDE 0 - 5
29 16.00 FORTUNA BESA 4 - 0
30 16.15 ALBASTARS DARDANIA 1 - 1
31 16.30 MAJORSTUEN FORTUNA 1 - 3
32 16.45 ALBAPRIDE ALBASTARS 2 - 1
33 17.00 BESA TITANIC FC 1 - 1
34 17.15 DARDANIA JØRDAL 6 - 1
35 17.30 TITANIC FC FORTUNA 0 - 1
36 17.45 ALBASTARS JØRDAL 3 - 2
37 18.00 MAJORSTUEN BESA 4 - 1
38 18.15 ALBAPRIDE DARDANIA 1 - 1
 

 E DIEL - DITA E DYTE -  GRUPI G-H

39 09.00 FUGGERN IF MOSS  
40 09.15 HØNEFOSS KOSOVA LIVS  
41 09.30 FUSHE IBER I EPERM MITROVICA SHQIPONJA  
42 09.45 KOSOVA SWEDEN PRISHTINA  
43 10.00 MOSS FUSHE IBER I EPERM MITROVICA  
44 10.15 KOSOVA LIVS KOSOVA SWEDEN  
45 10.30 SHQIPONJA FUGGERN IF  
46 10.45 PRISHTINA HØNEFOSS  
47 11.00 FUSHE IBER I EPERM MITROVICA FUGGERN IF  
48 11.15 KOSOVA LIVS PRISHTINA  
59 11.30 MOSS SHQIPONJA  
50 11.45 KOSOVA SWEDEN HØNEFOSS  
E DIEL - 1/16 FINALE
K1 12.30 VINI MALING og BYGG LOKAJ RENHOLD  
K2 12.45 ALBA FUTSAL HAMEZ JASHARI  
K3 13.00 LAVDIMI UTLENDINGS LANDSLAGET  
K4 13.15 KOSOVALBANER.com PRESHEVA  
K5 13.30 FORTUNA DARDANIA  
K6 13.45 ALBAPRIDE TITANIC FC  
K7 14.00 G1 H2  
K8 14.15 H1 G2  
E DIEL - 1/8 FINALE
1 14.30 K1 K2  
2 14.45 K3 K4  
3 15.00 K5 K6  
4 15.15 K7 K8  
E DIEL - EKIPET E FEMIJEVE TE FK FORTUNES
1 15.30 EKIPI FEMIJEVE 1 EKIPI FEMIJEVE 2  
E DIEL - GJYSEMFINALE
1 16.00 FITUESI K1/K2 FITUESI K3/K4  
2 16.25 FITUESI K5/K6 FITUESI K7/K8  
E DIEL - NDESHJA PER VENDIN E TRET
1 16.50      
E DIEL -  FINALJA
1 17.20      
 

Krijuar dhe mirembajtur nga Denycomputers.com

1