BALLINA

RREGULLORJA ORARI I NDESHJEVE GALERIA NA KONTAKTONI
 
GRUPPE A GRUPPE B GRUPPE C GRUPPE D
Kosova Livs 1 Fredrikshald Prishtina Kosova Livs 2 QIKSH
Vitia Luna Futsal Dardania Utlendingslandslaget
Moss Futsal Fikshat Alba Futsal Dinamo Fredrikstad
Veteranet FC Liria Lavdimi Arbnoret
Honefoss Futsal Fortuna Oslo Rilindja Drenica
 

 

ORARI I NDESHJEVE NE TURNIR
DITA E PARE – NDESHJET KUALIFIKUESE

Ndeshja nr. Koha Ekipi 1 Ekipi 2 Rezultati
1 09.00 Moss Futsal Veteranet 2–1
2 09.15 Vitia Hønefoss Futsal 2–0
3 09.30 Kosova Livs 1 Moss Futsal 2–2
4 09.45 Veteranet Vitia 1–4
5 10.00 Hønefoss Futsal Kosova Livs 1–1
6 10.15 Moss Futsal Vitia 2–4
7 10.30 Veteranet Kosova Livs 1–2
8 10.45 Hønefoss Futsal Moss Futsal 0–4
9 11.00 Vitia Kosova Livs 1–4
10 11.15 Veteranet Hønefoss Futsal 1–5

 

Pausa deri ne oren 12.00

11 12.00 Kosova Livs 2 Dardania 1–2
12 12.15 QIKSH U.landslaget 0–4
13 12.30 Alba Futsal Lavdimi 1–0
14 12.45 Dinamo Fr.stad Arbnoret 4–0
15 13.00 Kosova Livs 2 Rilindja 0–3
16 13.15 QIKSH Drenica 0–1
17 13.30 Dardania Alba Futsal 0–0
18 13.45 U.landslaget Dinao Fr.stad 0–2
19 14.00 Lavdimi Rilindja 3–4
20 14.15 Arbnoret Drenica 3–0
21 14.30 Kosova Livs 2 Alba Futsal 4–2
22 14.45 QIKSH Dinamo Fr.stad 0–8
23 15.00 Dardania Lavdimi 2–1
24 15.15 U.landslaget Arbnoret 1–0
25 15.30 Alba Futsal Rilindja 1–1
26 15.45 Dinao Fr.stad Drenica 6–1
27 16.00 Kosova Livs 2 Lavdimi 2–3
28 16.15 QIKSH Arbnoret 0–3
29 16.30 Dardania Rilindja 1–1
30 16.45 U.landslaget Drenica

3–0

 

DITA E DYTE – NDESHJET KUALIFIKUESE

31 10.00 F. Prishtina Luna Futsal 2–1
32 10.15 Fikshat FC Liria 1–1
33 10.30 F. Prishtina Fortuna 0–2
34 10.45 Luna Futsal Fikshat 2–0
35 11.00 FC Liria Fortuna 1–4
36 11.15 F. Prishtina Fikshat 3–2
37 11.30 Luna Futsal FC Liria 0–1
38 11.45 Fikshat Fortuna 1–4
39 12.00 F. Prishtina FC Liria 0–1
40 12.15 Luna Futsal Fortuna 4–1

 

DITA E DYTE – NDESHJET PERFUNDIMTARE
QEREKFINALET

Q1 13.00 Vitia Liria 5–4
Q2 13.30 Kosova Livs1 Fortuna Oslo 2–6
Q3 14.00 Rilindja U.landslaget 6–2
Q4 14.30 Dardania Dinamo F.stad 5–4
 

NDESHJA E FEMIJEVE

15.15 Rilindja Fortuna

2–1

 

GJYSMEFINALET

S1 16.00 Vitia Rilindja 4–3
S2 16.30 Fortuna Oslo Dardania 3–4
 

FINALJA

17.15 Vitia Dardania

2-2 (4-3)

 

Krijuar dhe mirembajtur nga Denycomputers.com

1